ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

Altiliyorum.com tarafından sunulan üyelik formundaki bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız sizlere kolay bir şekilde geri dönüş yapabilmemiz açısından önemlidir. Girmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğu sizlerin sorumluluğundadır.

Altiliyorum.com girilen tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutar.

Altiliyorum.com Atyarışları ile ilgili tahmin,istatistik,çeşitli yorumlar,haberler ve üyelerine çeşitli videolar sunan bir oluşumdur.yarissayfasivip.com Bu hizmetlerin arttırılması ve/veya azaltılması hakkını saklı tutar.

Altiliyorum.com sitesinde yer alan her türlü içerik, haber, tahmin,analiz ve videolar, site sahibinden izin alınmadan ve/veya telif koşulları yerine getirilmeden sosyal medya ve yazılı/görsel medyada kullanılamaz.Hiçbir şekilde alıntı yapılamaz.

Bu durum karşısında oluşabilecek ihtilaflarda ; ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’ nun İlgili Maddeleri ve ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ İstanbul mahkemelerince yasal işlem başlatma hakkımız mahfuzdur. 18 yaşından küçükler sitemize üye olamazlar.

Her üyemiz en fazla 2 (iki) farklı IP numarası üzerinden sitemize giriş yapabilirler. Farklı sayılarda giriş/çıkış tespit etmemiz halinde üyelikler sistem tarafından otomatikman iptal edilir.

 

Copyright © 2020, Altiliyorum.com. Tüm hakları saklıdır.

Sitemizde, siteyi kullanımınızı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, gösterilen reklam sayısını sınırlandırmak, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek, ziyaret tercihlerinizi hatırlamak, site kullanım istatistiklerini raporlamak için çerezler kullanılmaktadır.