İKRAMİYE TUTARI: 681 TL

İSTANBUL ÖZGÜRCE YORUMLAR

Dostlar , istanbulda gerçekten zorlu bir program mevcut. bu zorlu programda bir atta bile faydamız olur ise ne mutlu bize deyip yorumlarıma geçiyorum.

İSTANBUL 1.KOŞU : Güne dişilere ait ş1 koşu ile başlıyoruz.çok fazla göze batan bir ismin olmadığı bu koşuda çalışmaları ve orijinleri gözüme çarpan isimleri sıraladım.ilk olarak eylül ayı içerisinde 1200 ünü 1.13 kadar düşüren çalışmaları ile ŞİRİN SULTAN mutlaka yazılmalıdır, daha sonra gene iyi çalışmaları gözüme çarpan FİRST PESSENGER ,LORA, SMART DİAMOND ve UNTİMELY ve son olarakta çalışmaları çok iyi olmasa da güçlü orijiniyle SECRET PLANET.

İSTANBUL 2.KOŞU : Bu zorlu programda ilk altılıda ve 2.altılıda birer tane banko adayım olacak.ilk altılıda ki bankom SPARTAKÜS olacak. Maiden dan çıktıktan sonra bu tarz gruplarda tabela diplerinde vasat koşular yaptıktan sonra ,son koşusunda takılarından kurtulunca bence harika bir 2.lik yapan ve sonunda uygun takısı bulunan daha doğrusu kalitesini sahaya yansıtacağı takı ayarı yapılan spartaküs yarın ister kafayı alsın ,ister 2,3 gitsin son düzlükteki ataklarıyla koşuyu kazanmasını bekliyorum. kısacası bankomdur

İSTANBUL 3.KOŞU : Muhtemelen umutlunun hızlandıracağı , makriköy ve zaza hasan ın ona pres uygulayacağı bu koşuda ister istemez geri kalan 3 sprinter ismin şansının fazla olacağını söylemek yanlış olmaz. TUĞBEY için sprinter denmez ama bu 3 lünün hemen arkasında giderek düzlükte arkadan geleceklere direnebilir çok iyi form tuttu. aynı şekilde bu koşuda ciddi bir kilo avantajı olan GÜNBİKE nin son koşusu harikaydı ve son olarak tabiyki SAKALAYDIN da çok şanslıdır. 3 atı ayıramadım.

İSTANBUL 4.KOŞU : Son koşusunu çıktığı gibi kazanan SÜMELHAN yarın için de çok şanslı olabilir bakıyorum gruba önde bunu bozacak bir rakibi gözükmüyor ancak geçen koşusunda 1 boy ile geçtiği ALBERTO uzun aradan sonra koştuğu her koşuda üstüne koyuyor ki son ankaradaki çalışmasına bayıldım ve bu sefer sumelhan ı atlayabilir 2.atım ve son olarak bu koşuya kg takısı ile girecek olan AFTER FOREVER ı bir kez daha sevdiği sentetikte ve takı değişikliği ile yazalım. 3 at

İSTANBUL 5.KOŞU: Gene zor bir koşu ilk olarak bu sefer kocakaya ile önde boş kalacak gibi gözüken COŞGEL mutlaka yazılır 2. olarak 6 ay aradan sonra kumda kazanan CANIMBABAM çimde de gider yazılır 3.olarak son koşusunu geçelim belli ki bir sıkıntısı oldu OVA KARTALI bu gruplarda her zaman söz sahibi olur 4. olarak iki tane ara veren isim ama çok iyi çalışmalar ile dönüyorlar ikiside kaliteli isim dikkat ALJABAR ve AĞANARLICA , geçen koşusunda da önerdiğim ve 4.olarak iyice kıpırdayan BAĞRIYANIK ve son olarak izmirdeki son 2.liği çok iyi olan MUHSİN ile bu ayağı geçiyorum zor bir koşu çok at bende burası

İSTANBUL 6.KOŞU: Son koşusunda da çok tutuyordum biraz hayal kırıklığı olsa da SANAY tam dişine göre bir grup bulmuş ki bu grubu geçebilecek koşuları çok yaptı bu sene ilk atımdır. önde signoranın hızlandıracağı bu koşuda onun arkasına yatıp son düzlükteki ataklarıyla arkadan gelenlere direnebilecek olan ÖNCÜPINAR bu sefer mertcan ile mutlaka yazılır, 3.olarak m.kaya ile bir koşu önce izmirde çok iyi bir yarış yapan FIRTINATOYNAK tekrar m.kaya ile şanslı olacaktır ve son olarak kumcu gibi gözükse de geçmiş dönemlerde çimde de iyi koşuları olan SARAY CARİYESİ bu formu ile yazılır 4 .atım

İSTANBUL 7.KOŞU: 2.altılıda ki alternatif  bankom ERDEMİRCİ olacaktır.hemen sebeblerini yazayım. atımız seri bir isim.son koşusunda 4 ay aradan sonra kafayı almış ve sonlarda yarın ki rakiplerinden şpildata son 100 de teslim olmuştu.ancak yarın bu koşuya daha hazır gelecek ki bunu yapmış olduğu çalışmaları ile fazlasıyla gösteriyor üstelik kağıt üzerinde stili bir rakibi de gözükmüyor , startla birlikte koşunun liderliğini alıp  bu sefer sonuna kadar direnebileceğini düşünüyorum ve çok şanslıdır.sadece beni tedirgin eden bir durum var ki bundan dolayı erdemirciyi direk banko öneremedim.o da ekürilerden cat girl ün varlığı.çünkü bu cat girl de , erdemirci kadar olmasa da seri bir isim ve eküri taktik yapıp cat girl ü erdemirciye prese yollar ise işler karışabilir ki bu senaryoda sonlarda ŞPİLDAT ve SİLVER WOLF çok etkili gelebilirler ve şanslı olurlar.

 

İSTANBUL 8.KOŞU:Gene zorlu bir ş1 . bu koşuyu 5 atla geçmeye çalışacağım ilk olarak güçlü bir ekürinin iyi hazırlıklarıyla dikkat çeken ismi LADY MAYA, daha sonra a.çeliğin de tercihiyle iyi işlerle gelen BONUS,  m.kaya nın yanından ayrılmadığı ve gene çalışmaları gayet iyi olan MARWARİ, bir diğer çalışmalarıyla göze çarpan isim MY BRAYD ve son olarak birazda ekürisinin hatırına güçlü bir eküri  NEVER LOSE deyip bu ayağı geçiyorum.

 

İSTANBUL 9.KOŞU: Geldik son ayağa .ilk atım son koşusuna bayıldığım CARROT aynı koşuyu tekrarlayabilir ise çok şanslı olacaktır. 2 .olarak gene 3 yaşlılardan ve potansiyelli bir isim olan ve bu potansiyelini her geçen gün sahaya yansıtan FERHAN , elevatonun anne kardeşi uzunuda yapar sentetiği de ve son olarak müthiş bir form tutan ve izmirdeki çalışmaları harika olan LORD OF TİME ile bu ayağı geçtim.

 

İSTANBUL 1   ( TUTTU , 681 TL) 

10,2,4,8,6

7

4,5,3

5,6,3

3,5,6,7,10,4,2

1,4,7,2

 

İSTANBUL 2

5,6,3

3,5,6,7,10,4,2

1,4,7,2

3 / 2,1

7,2,8,9,10

4,10,3

Copyright © 2020, Altiliyorum.com. Tüm hakları saklıdır.

Sitemizde, siteyi kullanımınızı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, gösterilen reklam sayısını sınırlandırmak, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek, ziyaret tercihlerinizi hatırlamak, site kullanım istatistiklerini raporlamak için çerezler kullanılmaktadır.